Finał XIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Polska Piastowska

Utworzono: czwartek, 28, marzec 2013 Super User

Dnia 26 marca 2013 roku odbył się finał XIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Polska Piastowska w Białymstoku.

Naszą szkołę reprezentował Wacław Orłowski, uczeń klasy II G, który do konkursu przygotowywał się pod opieką nauczyciela historii Pani Mirosławy Jankowskiej. W bardzo dobrym stylu wygrał eliminacje szkolne. Konkurs obejmował materiał z zakresu panowania Dynastii Piastów ze szczególnym uwzględnieniem w bieżącej edycji spraw związanych z wojskowością. Nasz uczeń spisał się świetnie, zajął wysokie miejsce. Ma duże szanse na czołowe miejsce w następnej edycji.

Gratulujemy!!!