II Nocny Maraton Świąteczny

Drukuj
Utworzono: środa, 30, listopad 2016 Super User

W nocy z 16 na 17 grudnia na sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się, wzorem ubiegłego roku, II Nocny Maraton Świąteczny. Druga edycja NMŚ zostanie wzbogacona o świąteczny konkurs karaoke, planujemy również projekcję filmu, który wprowadzi nas w klimat świąt Bożego Narodzenia. Celem nadrzędnym organizowanego wydarzenia jest promocja polskich tradycji bożonarodzeniowych oraz integracja społeczności III LO w Łomży.

Podczas naszego spotkania wykonywać będziemy ozdoby choinkowe, które rozdamy mieszkańcom naszego miasta 18 grudnia podczas Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się na Starym Rynku w Łomży. Mając na uwadze usprawnienie naszej pracy, postanowiliśmy utworzyć zespoły, które będą wykonywały konkretne ozdoby.

  1. Śnieżynki - choinki, stroiki (pistolety na klej, klej do pistoletów, makarony, szyszki, żołędzie, płatki kosmetyczne, spraye, orzechy włoskie, ziarna kawy, sznurek, krochmal, suszone owoce, suszarki, patyczki)
  2. Mikołajki - bombki (styropianowe stelaże, uchwyty do wieszania, cekiny, wstążki, włóczka, koraliki, szpilki, spraye, krochmal, sznurek)
  3. Renifery - ozdoby z papieru (papier kolorowy, kleje, nożyczki, zszywacze, dziurkacze)

Termin zgłoszeń do 15 grudnia. Chęć udziału w II NMŚ należy zgłaszać do p. Ewy Witkowskiej-Stankiewicz, p. Moniki Pawłowskiej, p. Anny Szczęsnej lub p. Marcina Mikołajczyka.

Liczymy na Waszą obecność !!!

Poniżej zamieszczamy formularz zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w wydarzeniu oraz regulamin II Nocnego Maratonu Świątecznego.

Marcin Mikołajczyk

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720