Konkurs „Polska… Nasza Niepodległa. Wielcy Polacy na trudne czasy…”

Utworzono: środa, 01, marzec 2017 Super User

W naszej szkole 27 lutego 2017 r. odbyły się szkolne eliminacje Konkursu „Polska… Nasza Niepodległa. Wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX i XX wieku”.

Uczestnicy mogli wziąć udział w 4 formach konkursowych, przygotowując pracę plastyczną, prezentację multimedialną czy album/folder lub uczestnicząc w teście wiedzy.

W ramach konkursu uczniowie klas pierwszych przygotowali 4 prace plastyczne (kategoria – rysunek) i 1 prezentację. Po ocenie wszystkich prac Szkolna Komisja Konkursowa złożona z nauczycieli historii: p. Elżbiety Wiśniewskiej, p. Janusza Kilijana i p. Marcina Mikołajczyka zakwalifikowała do etapu finałowego prezentację „Władysław Rawicz bohater XIX wieku na Podlasiu” przygotowaną przez uczennice klasy Ie - Dominikę Grunwald i Aleksandrę Urbanowską pod kierunkiem pani Mirosławy Jankowskiej.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale konkursu.

Elżbieta Wiśniewska