II Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

Utworzono: poniedziałek, 13, marzec 2017 Super User

2 marca 2017 uczniowie naszej szkoły reprezentowali naszą placówkę na II Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się na Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Gimnazjaliści mieli do nas wiele pytań dotyczących profili klas, panującej u nas atmosfery, a także stosunków między uczniami a nauczycielami, ale przede wszystkim: Czy możemy polecić naukę w naszej szkole?

Nasze odpowiedzi pozytywnie wpłynęły na wybór młodszych kolegów i koleżanek. Nie raz przy naszym stanowisku znajdował się tłum ludzi zdających coraz więcej pytań i zapewniających, że na pewno wybiorą się na Dzień Otwartych Drzwi, żeby na własne oczy przekonać się, jak z bliska wygląda nasza szkoła i nauka w niej. Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać wiele osób do wybrania III LO, a także że zobaczymy ich już we wrześniu!

Patryk Dąbrowski (IIa)