Biwak integracyjny klas Ia i Ie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 01, październik 2017 Super User

26 września 2017 r. klasy Ia i Ie wraz z wychowawczyniami udały się na biwak integracyjny do kompleksu agroturystycznego Olszynka.

Po przywitaniu się z opiekunami poszliśmy na zajęcia. Pierwszym punktem naszego biwaku był tor przeszkód, który każdy pokonał bez żadnego problemu. Następnie udaliśmy się na ściankę wspinaczkową, gdzie każdy mógł wypróbować swoich sił i samozaparcia w nie lada trudnym zadaniu. A dla chętnych, w oczekiwaniu na swoją kolej, można było przetestować się w logicznej łamigłówce. Niestety, opiekunom biwaku nie udało się przechytrzyć młodzieży z naszej szkoły, którzy szybko rozwiązali zagadkę.

Po dość męczącym zadaniu, w ramach odpoczynku udaliśmy się na trampoliny. To była tylko cisza przed burzą, ponieważ następnym zadaniem, w którym trzeba było wykazać się odwagą, był zjazd na uprzężach z dużej odległości. Wszystkim się to bardzo podobało. Wreszcie przyszedł czas na długo wyczekiwane ognisko, na którym można było ochłonąć po tak ekscytujących przeżyciach.

Niestety, nadszedł czas powrotu. Zmęczeni, kości – całe, (choć nie obyło się bez siniaków i zakwasów następnego dnia) wróciliśmy do Łomży. Wycieczka była bardzo udana i myślę, że zapamiętamy ją jako jedną z najciekawszych. W ciągu tego dnia mieliśmy okazję poznać  trochę lepiej swoich nowych kolegów i koleżanki z klasy.

Zuzia (Ie)

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720