Przyjazny Kort

Drukuj
Utworzono: sobota, 07, październik 2017 Super User

W dniach 18-22.09 2017 r. 22-osobowa grupa młodzieży naszego liceum wraz z 4 opiekunami: p. Katarzyną Gryczewską, p. Sławomirą Głasek, p. Arturem Proniewskim i p. Tomaszem Waldzińskim, uczestniczyła w obozie z elementami zajęć profilaktycznych, sportowych i konsultacji indywidualnych Przyjazny Kort.

Grupa gościła w Ośrodku Wypoczynkowych Ostoja Sport Resort w Januszkowie. Wyjazd realizowany był w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Innych Uzależnień na 2017 r.: Zadanie 3. Zapobieganie spożywaniu napojów alkoholowych oraz innych środków psychoaktywnych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Pkt. 2. Wsparcie zorganizowania prowadzenia zajęć pozalekcyjnych z programami profilaktyczno-edukacyjnymi i socjoterapeutycznymi.

UKS Return Łomża działający przy naszym liceum złożył konkursową ofertę do Urzędu Miasta, skąd otrzymał finansowe wsparcie. Dzięki temu zakwalifikowana młodzież naszego liceum mogła wziąć udział w projekcie. W ramach wyjazdu uczniowie mieli spotkania o charakterze socjoterapeutycznym, możliwość konsultacji indywidualnych oraz zajęcia z tenisa. Organizatorom zależało by młodzież uczestnicząca w obozie dostrzegła, że dobra zabawa, miłe spędzanie wolnego czasu, budowanie relacji może odbywać się bez używek.

Na zakończenie odbył się turniej tenisowy w którym zwyciężyli:

 • w kategorii dziewcząt:
  1. Klaudia Chojnowska
  2. Dominika Lenda
  3. Ewelina Zawalich
 • w kategorii chłopców:
  1. Anita Bikowska
  2. Mariusz Chludziński
  3. Dawid Manukyan

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Sławomira Głasek i Tomasz Waldziński

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720