Biwak klasy If

Drukuj
Utworzono: czwartek, 12, październik 2017 Super User

5 października 2017 r. klasa If wraz z wychowawcą udała się na biwak do ośrodka agroturystycznego Olszynka. Wycieczka miała na celu integrację klasy.

Po przyjeździe do ośrodka zapoznaliśmy się z opiekunami, później udaliśmy się na zwiedzanie. Naszą pierwszą konkurencją była dość nietypowa gra w piłkarzyki, ponieważ byliśmy nimi my sami. Potem poszliśmy na ściankę wspinaczkową, na której każdy z nas mógł spróbować swoich sił. Kolejną konkurencją był tor przeszkód, na którym mogliśmy się sprawdzić fizycznie.

Następnie zjeżdżaliśmy tyrolką, gdzie każdy kto chciał spróbować musiał wykazać się odwagą. Później poszliśmy na trampoliny w celu odpoczynku po ostatniej konkurencji. Na zakończenie dnia pełnego energii i zabawy zostało zorganizowanie ognisko, na które wszyscy czekaliśmy.

Po zakończeniu dnia pełnego wrażeń nadszedł czas powrotu do Łomży. Myślę, że udało nam się lepiej poznać i że będziemy jak najlepiej wspominać pierwszą wycieczkę z nowymi koleżankami i kolegami.

Monika Cwalina (If)

Gościmy

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720