XVIII Giełda pomysłów na życie: Zaproszenie

Utworzono: wtorek, 06, marzec 2018 Super User

Do tych należy jutrzejszy dzień,
co nowych łakną zdobyczy

Adam Asnyk

III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych (maturzystów, ich rodziców) na XVIII Giełdę pomysłów na życie, która odbędzie się 14 marca 2018 r. w godzinach 10.00-14.00 w budynku szkoły przy ul. Senatorskiej 13 w Łomży.

Giełda to spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami wyższych uczelni, podczas którego młodzież może również wziąć  udział w wykładach, spotkaniach z doradcami zawodowymi łomżyńskich instytucji wspierających preorientację zawodową. Wśród nich będą:

• Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży
  • Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży - Ochotnicze Hufce Pracy
    w Łomży (oferty pracy zagranicznej i w kraju, projekt EURES)
  • Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku, Oddział Terenowy w Łomży
  • Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Do dnia 05.03 2018 r. swój udział potwierdziło 35 uczelni z Łomży, Warszawy. Białegostoku, Olsztyna, Torunia, Gdyni, Siedlec, Pułtuska, Białej Podlaskiej, Suwałk, Bydgoszczy (pełna lista http://www.lo3.lomza.pl/index.php/xviii-gielda/zgloszenia).

Serdecznie zapraszamy.

organizatorzy