Nabór na szkolny obóz

Utworzono: czwartek, 26, kwiecień 2018 Administrator

Rozpoczynamy zapisy na szkolny obóz o charakterze socjoterapeutycznym z elementami zajęć sportowych, tenisowych, który odbędzie się w ramach programu profilaktycznego „W zdrowym ciele zdrowy duch".
    • Termin: 17– 21.09.2018 r.
    • Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Ostoja Sport Resort, Januszkowo 27, 13-124 Kozłowo
    • Koszt 150 zł (wpłata na Radę Rodziców)
    • Uczestnicy: uczniowie obecnych klas I
    • Zapisy do 30 maja 2018 r.
(zgłoszenia przyjmują p. Sławomira Głasek i p. Tomasz Waldziński)
Wyjazd jest jednym z elementów programu „W zdrowym ciele zdrowy duch", który realizowany jest w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej na 2018 r. Program zakłada podjęcie takich działań w szkole, które wpłyną na świadomość uczniów, rodziców, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły w zakresie zdrowotnych i psychologicznych konsekwencji nadużywania środków psychoaktywnych oraz nowych form przemocy z pośrednictwem urządzeń elektronicznych.
W ramach programu zaplanowano:
    • zajęcia z uczniami klas I,
    • edukację nauczycieli i niepedagogicznych pracowników szkoły,
    • edukację rodziców na temat: „Jak w zachowaniach dzieci/uczniów rozpoznawać sygnały świadczące
      o zagrożeniach uzależnieniami? Jak im pomóc?",
    • utworzenie grupy wsparcia dla zainteresowanych uczniów klas I prowadzonej przez szkolnego psychologa,
    • udział 30- osobowej grupy uczniów w obozie tenisowym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Sławomira Głasek, Tomasz Waldziński