Najlepsi z angielskiego

Utworzono: piątek, 04, maj 2018 Zuzanna (1e)

7 marca 2018 r. odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ,,ENGLISH ACE”. Wzięło w niej udział ponad 5,5 tysiąca uczestników. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Piotr Kiczyński – kl.1C - dyplom za wynik bardzo dobry
Wiktor Kibitlewski – kl.1A - dyplom za wynik dobry
Oliwia Orłowska – kl.2E - dyplom za wynik dobry
Sandra Pawlak – kl.2A - dyplom za wynik dobry

22 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się także internetowy konkurs z języka angielskiego ,,UNDERSTAND” zorganizowany przez  MOGALO - organizację zajmującą się nietypowym podejściem do edukacji, której celem jest rozbudzanie zainteresowań uczniów poprzez wykorzystywanie rywalizacji i technologii.
Aby wziąć udział w konkursie potrzebne były słuchawki i urządzenia z dostępem do Internetu. Uczeń musiał odsłuchać i rozwiązać 24 zadania  o różnym poziomie trudności i udzielić poprawnej odpowiedzi wybierając 1 z 5 proponowanych odpowiedzi. A oto wyniki konkursu:

Kategoria klas I
Katarzyna Malinowska kl.1E – 4 miejsce w województwie

Kategoria klas II
Filip Zaręba kl.2G -5 miejsce w województwie

Kategoria klas III
Rafał Bogusz kl.3C -  5 miejsce w województwie

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów oraz nauczycielom, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie uczniów.

Zuzanna (1e)