Kolejność występów w XI Konkursie Polska to my

Drukuj
Poprawiono: czwartek, 09, listopad 2017

Aby zapoznać się z listą wykonawców wybierz jedną z poniższych

Konkurs piosenki

Szkoły podstawowe i gimnazjalne

Lp.WykonawcaSzkoła
1 Oliwia Malinowska Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
2 Julia Krynica Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży
3 Inga Mikołajczyk Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży
4 Zespół wokalny klas 7 Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży
5 Izabela Modzelewska Katolicka Szkoła Podstawowa w Łomży
6 Martyna Truskolaska Zespół Szkolno Przedszkolny w Piątnicy
7 Anita Korytkowska Publiczne Gimnazjum w Miastkowie
8 Patrycja Chaberek Gimnazjum w Małym Płocku
9 Oliwia Moczydłowska Gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie
10 Otylia Czochańska Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
11 Joanna Truskolaska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
12 Natalia Bajno Publiczne Gimnazjum w Miastkowie
13 Paulina Sulkowska Gimnazjum w Małym Płocku
14 Damian Śliwiński Katolicka Szkoła Podstawowa w Łomży
15 Emilia Bystra Szkoła Podstawowa w Zabielu
16 Julia Statkiewicz Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
17 Maja Guzowska Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
18 Zofia Trojanowska Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży
19 Agata Daniłowicz Szkoła Podstawowa w Wasilkowie
20 Julia Rakowska Szkoła Podstawowa w Zabielu
21 Oliwia Magdalena Ignatowska Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
22 Żaneta Okuła Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie

Szkoły ponadgimnazjalne

Lp.WykonawcaSzkoła
1 Paulina Porowskał I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
2 Julia Śleszyńska (akompaniament: Alicja Maciejewska) II Liceum Ogólnokształcące w Łomży
3 Justyna Gomółka Bursa szkolna nr 2
4 Anngelika Kruszko, Dominika Plona (zespół: Joanna Dąbrowska, Martyna Szabłowska, Szymon Nadolny) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
5 Dominik Bajorek III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
6 Martyna Święczkowska I Liceum Ogólnokształcące w Kolnie
7 Julia Skupiewska Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży
8 Julia Tyszko Zespół Szkół nr 1 w Zambrowie
9 Katarzyna Jerzyło III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
10 Monika Liżewska Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży
11 Zuzanna Zamojska Zespół Szkół w Niećkowie
12 Natalia Chmielewska (zespół: Joanna Dąbrowska, Martyna Szabłowska, Szymon Nadolny) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
13 Patryk Urban II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie
14 Dawid Gawryś II Liceum Ogólnokształcące w Łomży
15 Wiktoria Długoborska Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie
16 Zofia Borkowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży
17 Natalia Skupiewska Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie
18 Laura Kobryńska (zespół: Magdalena Kalinowska, Lucyna Bunkowska) Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży
19 Marcelina Czyżewska, Julia Milanowska, Gabriela Kleczkowska, Julia Kopiczko, Weronika Ewa Piekarska II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie
20 Weronika Zapolnik IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
21 Magdalena Milanowska Zespół Szkół w Niećkowie
22 Anna Koleszuk Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży
23 Weronika Kozłowska I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
24 Julia Kuzyka II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
25 Aleksandra Muszyńska I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

Konkurs poezji

Szkoły podstawowe i gimnazjalne

Lp.WykonawcaSzkoła
1 Jakub Borzymowski Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
2 Dominika Wolińska Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
3 Kacper Łempicki Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży
4 Jakub Wleciał Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
5 Alicja Magdalena Kneć Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży
6 Natalia Wiktorzak Publiczne Gimnazjum w Miastkowie
7 Aleksandra Wysocka Szkoła Podstawowa w Wiźnie
8 Wiktoria Sasinowska Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży
9 Julian Derejko Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
10 Igor Paduch Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
11 Natalia Ciecierska Publiczne Gimnazjum w Miastkowie
12 Maja Karwowska Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży
13 Weronika Bieniasz Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
14 Wiktoria Jermacz Szkoła Podstawowa w Zabielu
15 Karolina Górska Szkoła Podstawowa w Wiźnie
16 Szymon Ciborowski Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznym w Białymstoku
17 Aleksandra Banach Szkoła Podstawowa w Zabielu
18 Katarzyna Prokop Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Augustowie

Szkoły ponadgimnazjalne

Lp.WykonawcaSzkoła
1 Edyta Golińska I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
2 Jędrzej Lutostański II Liceum Ogólnokształcące w Łomży
3 Klaudia Koszykowska Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
4 Marcin Łepkowski Bursa Szkolna nr 2 w Łomży
5 Jakub Górski III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
6 Angelika Remiszewska I Liceum Ogólnokształcące w Kolnie
7 Natalia Grodzka Liceum Plastyczne w Łomży
8 Mateusz Rusiłowski II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie
9 Julia Dąbkowska Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
10 Daria Kossakowska III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
11 Eliza Niedźwiecka Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży
12 Agnieszka Lemańska Bursa Szkolna nr 2 w Łomży
13 Marta Obiedzińska I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
14 Karolina Kraujutowicz Zespół Szkół w Niećkowie
15 Patrycja Wojciechowska II Liceum Ogólnokształcące w Łomży
16 Gabriela Kleczkowska II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie
17 Michał Grużewski Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży
18 Ewa Lipińska Zespół Szkół nr 1 w Zambrowie
19 Bartosz Wiśniewski Zespół Szkół w Niećkowie
20 Jakub Kamiński Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
21 Anna Wrona I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
22 Julian Iwanicki Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
23 Szymon Wysocki I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720