Wybory książek

Utworzono: czwartek, 26, luty 2015 Renata Saniewska

"W najbliższych latach biblioteki dostaną miliony złotych na zakup książek. Ponieważ statystyki czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży nie są dobre, a badania wskazują, że uczniowie nie przepadają za obowiązkowymi lekturami, redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole" postanowiła zorganizować Ogólnopolskie Wybory Książek i dowiedzieć się u źródła, co chcą czytać sami zainteresowani."

Więcej na stronie: http://www.wyboryksiazek.pl/

Patronat nad wyborami objęła pani minister edukacji narodowej

Joanna Kluzik - Rostkowska

W naszej szkole  wybory książek odbędą się 2-6 marca 2015 roku. W holu głównym obok gazetki dotyczącej wyborów książek (w pobliżu tablicy z zastępstwami) znajdziecie karty do głosowania oraz urnę, do której należy wrzucać wypełnione karty do głosowania.

Z A P R A S Z A M Y  !