Regulamin XI Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej Polska to my

3. propagowanie wartości patriotycznych,
  4. rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie,
  5. rozwijanie zdolności recytatorskich i wokalnych,
  6. kształtowanie wrażliwości na piękno ojczystego języka.

II Założenia programowo-organizacyjne

Konkurs przebiega w dwóch samodzielnych częściach:

Konkurs Poezji Patriotycznej:

1. Uczestnicy występują w 2 kategoriach wiekowych:
    1. uczniowie szkół gimnazjalnych
    2. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
  2. Repertuar obejmuje 1 utwór poetycki lub prozę (w całości lub fragmencie) o tematyce patriotycznej (polskich autorów).
  3. Czas prezentacji nie może przekroczyć 6 minut.

Czytaj więcej: Regulamin XI Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej Polska to my

Karty zgłoszeniowe do XI Konkursu Polska to my

Dokumenty zapisane są w formacie doc:

Program XI Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my”

1 9.00 uroczyste rozpoczęcie Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej, przedstawienie członków jury
2 9.15 – 12.30 występy konkursowe młodzieży
3 12.30 – 13.00 obrady jury
4 13.30 uroczyste zakończenie XI Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej Polska to my, prezentacje zwycięzców w poszczególnych kategoriach

Uwaga!

W związku z dużą ilością zgłoszeń zmianie może ulec godzina uroczystego zakończenia konkursu.

Zaproszenie do udziału w XI Konkursie Poezji i Piosenki Patriotycznej "Polska to my"

16 listopada 2017 r. już po raz jedenasty w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odbędzie się Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej Polska to my. Konkurs adresowany jest do uczniów klas siódmych i klas gimnazjalnych szkół podstawowych, uczniów gimnazjów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie serdecznie zapraszamy.